Lista aktualności Lista aktualności

XI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

25.06.2023 miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych, zorganizowany przez RDLP w Toruniu i nasze nadleśnictwo. Mecze rozgrywane były na Stadionie MLKS Borowiak w Czersku. Był to nie tylko emocjonujący turniej sportowy, ale również okazja do integracji różnych służb mundurowych.

W szranki stanęli przedstawiciele straży pożarnej, policji, więziennictwa, wojska, oraz, oczywiście, leśnicy. Rywalizacja była zacięta, ale duch fair play towarzyszył wszystkim spotkaniom.  Zarówno zawodnicy, jak i kibice, dawali z siebie wszystko, aby wspierać swoje drużyny i cieszyć się emocjami towarzyszącymi rozgrywkom.
W trakcie turnieju zorganizowaliśmy również liczne atrakcje towarzyszące dla kibiców, dopingujących swoich bliskich. Najmłodsi chętnie odwiedzali dmuchany zamek oraz nasze stoisko edukacyjne, starsi z przyjemnością zaglądali na stoisko KGW Łężanki, gdzie można było skosztować regionalnych dań..
Chcielibyśmy podziękować wszystkim służbom mundurowym za udział i zaangażowanie w ten wyjątkowy turniej. Wasza determinacja, profesjonalizm i duch współpracy były inspiracją dla wszystkich obecnych. Jako nadleśnictwo Czersk działamy na rzecz ochrony naszych lasów i terenów przyrodniczych, ale wiemy też, jak ważne jest budowanie więzi między ludźmi. 
Miejsca na podium zajęli kolejno: Zakład Karny w Koronowie (Odział Zewnętrzny w Chojnicach). 34 Chojnicki Batalion Radiotechniczny oraz OSP Zapędowo. Gratulujemy!