Lista aktualności Lista aktualności

Grzybobranie z Siódemką

Dnia 21 października 2023r. przy Leśniczówce w Czersku odbyło się grzybobranie, w którym uczestniczyło Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, uczestnicy tego wydarzenia nie dali za wygraną i z ogromnym zapałem przystąpili do zbierania grzybów.

To wyjątkowe spotkanie nie tylko przyniosło plony w postaci różnych gatunków grzybów, ale także dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości i wspólnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Po zbieraniu grzybów wszyscy udali się na chwilę odpoczynku do naszej izby edukacji przyrodniczo-leśnej, gdzie podziwiali elementy wystawy prowadzonej w nadleśnictwie gospodarki leśnej.

Na zakończenie dnia, by podziękować uczestnikom za ich trud i zaangażowanie, wręczyliśmy gadżety, które z pewnością przypomną wszystkim o tej wyjątkowej przygodzie grzybobrania w otoczeniu czerskiej przyrody. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, wspólny czas na świeżym powietrzu i chęć uczestnictwa mimo niesprzyjającej aury.

 

fot. Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki