Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnania i podziękowania za lata pracy.

W ostatnim dniu września, podczas narady gospodarczej, miała miejsce bardzo przyjemna uroczystość. Jak powiedział nadleśniczy Rafał Adamkowski, trudno znaleźć dla pracodawcy bardziej satysfakcjonujący moment, niż możliwość pożegnania i podziękowania za lata pracy , odchodzącemu na emeryturę pracownikowi.

30 września za 45 lat i 1 miesiąc pracy (w Nadleśnictwie Czersk! ) dziękowaliśmy Janowi Peplińskiemu, który w dniu swoich urodzin zakończył pracę zawodową i przeszedł na emeryturę.
Gratulacje złożyło kierownictwo Nadleśnictwa Czersk wraz z przedstawicielem załogi.
Życzymy Ci Janku przede wszystkim zdrowia, abyś mógł przez długie lata cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, spędzać czas z rodziną, czy pogrążyć się w pasjach i zainteresowaniach. Tradycyjnie mówimy nie żegnaj, ale do zobaczenia
Inżynier Jan Pepliński pracę zawodową w nadleśnictwie Czersk rozpoczął 1 września 1977 r. do 28.02.1978 r. będąc stażystą. W okresie 1.03.1978 - 31.12.1983 r. pracował na stanowisku podleśniczego; z dniem 1 stycznia 1984 r. rozpoczął wieloletnią pracę przy nadzorze nad lasami nie stanowiącymi własności skarbu państwa, najpierw jako leśniczy lasów niepaństwowych, a od 1.03.1993 r. jako starszy specjalista ds. lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa. Pracę zawodową zakończył 30 września 2022 r.